Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Aktivace vnitřních zdrojů – Jiří Skobla

Aktivní světelná meditace bude zaměřená na očištění 1. čakry, lymfatického systému, meridiánů a probuzení vnitřní energie. Naučíme se hlubšímu spojení se Zemí a Sluncem, které nám pomůže aktivovat vnitřní zdroje vlastních sil a napojení na univerzální boží Zdroj a otevřít a uvolnit Kundalini – hadí sílu, tvořivou energii člověka.

Budeme pracovat v napojení na naši Duši, Ducha, Božské Já a ve spolupráci se světelnými průvodci a Mistry. Přicházející kosmické energie přinášejí vyšší vibrace, které narážejí na bloky v těle a snaží se vynést na povrch a rozpustit nevhodné vzorce myšlení. Z člověka se pak mohou nekontrolovaně uvolňovat emoce, které mohou způsobovat naše starosti. Naučíme li se pracovat s touto kosmickou energií a energiemi našeho těla, propojit je a usměrnit jejich proudění, zlepší se naše zdraví, důvěra, odvaha porozumění a vnitřní pocit sounáležitosti a propojení v Jednotě se vším. Tyto techniky nás připraví na další přicházející vibrace a posun vědomí.

Kde: Studio Nová Planeta, Štětkova ulice, modrá vrata vedle čísla popisného 20, Praha Vyšehrad
Kdy: 14. květen 2012, 18:00 – 21:00
Příspěvek: 270,- Kč
Přihlásit
JIŘÍ SKOBLA


O esoteriku se zajímám od roku 1990 – začalo to léčivými kameny, které jsem nejprve sbíral a následně si začal uvědomovat jejich energii. V průběhu let jsem prošel zasvěcením do energií Reiki a Shamballa (mistrovský stupeň) a začal jsem se věnovat energetickému léčení. Následně díky setkání s Alžbětou Šorfovou jsem prodělal iniciaci do Merkaby a setkal se s Luisou Muratori, díky níž byl aktivován můj osobní hvězdný kód. Od té doby u mě začalo docházet k aktivnějšímu spojení s astrálními rovinami a komunikaci s našimi duchovními světelnými průvodci. Začali ke mně přicházet energie Stážců elementů Země, Patronů života a země. Také léčivé vibrace planet, energie hvězdných pandorských zvířat a kristovské energie.
Ve své terapeutické praxi pracuji – kromě léčivých kamenů a energií – také se speciálními technikami nového věku EVA/EVH a RFL, které pracují přímo s duší klienta. Ta nás vede tam, kde je ložisko bloku a kde je vhodné začít s léčením. Následně pak dochází k rozpuštění bloku a klient tak zřetelně pocítí úlevu. Vzhledem k tomu, že jsme multiúrovňovými bytostmi, jež se projektují v několika rovinách, je důležité, když se techniky léčení vzájemně doplňují a uplatňuje se osobní přístup k individualitě klienta, neboť jedině tak se dá dosáhnout maximálního účinku terapií.
V poslední době, kdy se objevuje mnoho informací a člověk občas neví, co si má z toho všeho vybrat, se domnívám, že jakákoliv technika dotazování a ověřování informací je základním předpokladem duchovního vývoje jedince. Proto v současnosti pořádám kurzy kyvadla jako možnosti  komunikace s duší, napojení na své božské Já a pomoc při vedení v duchovních otázkách naší cesty.