Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

boží pečeť zasvěcení

Boží pečeť – transformace ducha
autorka: TAISHA TAUMA

Boží pečeť mi byla předána před několika lety. Tímto naprosto nečekaným zasvěcením se mi otevřely možnosti naprosto netušené. Propůjčit své tělo Bohu bylo, je a vždy bude jedinečným transcendentálním zážitkem.

V počátcích jsem měla pečeť předávat jen určitým osobám, nejčastěji to byli mistři učitelé, se kterými jsem aktivně spolupracovala a věděla jsem, že jsou na něco takového připravení.  Později mi byl udělen příkaz darovat pečeť některým žákům v průběhu klasických zasvěcení. Hlas jsem uposlechla a prováděla pečetění rukou i těm, které jsem viděla prvně v životě. Volba Vyššího Já byla neomylná , což se ukázalo až s odstupem času.

V konečné fázi jsem vedená předávat pečeť všem, kteří o to požádají, a s radostí mohu říci, že i oni jsou díky vstupu lidstva do věku Vodnáře připravení nést tak silné energie.
Doba se hodně mění, když se ohlédnu zpět za 10 lety mojí aktivní duchovní cesty, proces zrání lidstva se opravdu neskutečně zrychlil.
Proto vám s radostí přináším Boží pečeť.

Fakta:
Boží pečeť činí z člověka novou bytost – pokud tento proces přijme.
Energie jsou naprosto odlišné od Reiki nebo podobných energií. Je sice také teplá, ale naprosto jinak než je známo od životní energie Reiki . Člověk se brzy naučí rozeznávat tyto vibrace. 
Boží energie = Boží Světlo = reintegrační energie, se kterou se dokáže spojit naše mysl.
Celistvosti zdraví dosáhnete vědomým pozorováním toku energií uvnitř těla a mezi tělem a jeho okolím. To vyvolá vědomé spojení s okolím – energie, informace.
Spojení vyvolá autoregulaci – samoléčení = řád, celistvost s jednotou.
Celistvost se projeví jako pohoda, vnitřní klid, zdraví, automatické léčení.
Naopak nemoc vyvolávají nepozornost – když nevnímám tělo a tok energií, oddělím se od celku. Dojde ke snížení autoregulace.
Snížená seberegulace vede k chaosu = nemoc.
Principem „rozpečetění“ dlaní je aktivace BOŽÍHO SVĚTLA, BOŽÍ ENERGIE, která je nejsilnější a nejčistší formou energie. Tato síla je tvořivá a uvádí vše v jednotu.
Vaším úkolem neník, jak jste možná zvyklí, energii řídit, barvit, provádět diagnostiku apod.

naopak

vaší hlavní úlohou je nedělat nic a JÍT ENERGII Z CESTY 
Čím víc jste zaangažovaní, tím hůř energie teče. Vy máte být pouze spouštěčem. Popřípadě nabídnete své tělo jako nástroj boží vůle.

Boží Světlo je jako mokré mýdlo. Čím pevněji se ho snažíte uchopit, tím rychleji vám vyklouzne a vy se jej snažíte znovu uchopit, ale marně. Pouze s jemným dotykem jste schopni mýdlo podebrat.  Umění je v tom nechat energii proudit bez lidské vůle.

Nejlepším přístupem je zůstat hravým dítětem, které si na nic nehraje, ale je hravé. 
VY POUZE PŘIJÍMÁTE, NIC NEVYSÍLÁTE, to je základní myšlenka.
Tomu se říká entertaiment – energetické pole se vyrovnávají tak , že element s pomalejší vibrací má tendenci synchronizovat – sladit se – s vibrací rychlejšího elementu.
Pomalejší vibrace vašeho klienta se sladí s tou vaší světelnou a tím vyvolá ozdravný proces…
 Zjednodušeně řečeno: Vy se naplníte Světlem a okolí se začne dolaďovat na vaši Světelnou vibraci. Tak to funguje !

K přenosu této vibrace tak dochází automaticky v celé společnosti. Teorie 100 opice popisuje tento fenomén. Jednoduše řečeno, jeden ze sta se naučí aktivovat toto Světlo, obnoví své spojení s 12D úrovněmi, oživí 12 vláken, změní své vibrace a na principu sté opice se to samé stane u někoho jiného „přirozenou cestou – evolucí“.

NEPRACUJETE S ENERGIÍ (jako je reiki) PRACUJETE SE :

                        SVĚTLEM A INFORMACEMI

Nejsilnějšími body jsou chodidla, ruce, hruď, 3.oko, temeno. Bod k ukončení terapie je dotyk dvěma prsty plus a mínus na hrudníku. Nejlepší přístup ke klientovi je od 8 vrstvy směrem k fyzickému tělu. Nejvíce „potíží“ je vtištěno do 8 vrstvy aury (karma), a proto je nejlepší vycházet z ní. Světlo a informace se kterými budete pracovat pronikají (prolínají se s ) do 12D (to jsou úrovně i vědecky prokázané).

Pro nás je důležité vědět, že zásahem do našich úrovní zasahujeme i do 12 vláken DNA, která se tak mohou obnovovat. Je vědecky dokázáno, že tzv. indigové děti mají již 5párů = 10 vláken. Jsou tak schopny se vyléčit i z rozvinuté formy AIDS, kterou získaly od své matky. O paranormálních schopnostech, které mají od narození ani nemluvě. Naším cílem tedy není pouze „uzdravit se“ , ale hlavně VYVÍJET SE nejen jako jedinec, ale i jako společnost. To tato „energie“ umožňuje. NEJHORŠÍ je strach. Kde je strach , tam není láska a tím pádem ani léčení. Jste spojení s Bohem, není se čeho bát.

Příprava na zasvěcení: K zasvěcení je třeba se energeticky připravit – maximálně navýšit vibrace, alespoň den předem nejíst maso, nepít alkohol a kávu, nekouřit. Osoby k zasvěcení by měly mít minimálně 3. stupeň Reiki nebo 3. stupeň Shambally 1024. Pokud tyto zasvěcení nemáte, lze zasvěcení do Boží pečeti konzultovat, může být možné. K zasvěcení je nejvhodnější světlé, ideálně bílé oblečení, ženy by neměly mít menstruaci. Pro den zasvěcení již neplánovat žádné další aktivity a pokud možno zůstat ve svém středu a meditaci.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 7. října 2012 ** individuální zasvěcení dle časového rozpisu pro maximálně 4 lidi
Příspěvek: 2 500,- Kč (v ceně jsou materiály a certifikát)
Přihlásit

JAROMÍR ŠRUBAŘ

Jako mnoho jiných jsem začal hledat řád a systém ve Vesmíru, který určuje náš „osud“. Studiem numerologie, astrologie vodnářského věku, tarotu a prací s reiki a duchovními energiemi jsem získal mnoho praktických zkušeností, které mě dovedly k diagnostice karmy a rozborům karmických kódů včetně rodových linií. Jsem žákem prof. Ignatěnka a dále se vzdělávám v subinformačních technologiích a jejich aplikacích v denním životě. Vedu skupinu transmisní meditace v Havířově a Českém Těšíně.

V současné době pomáhám lidem, kteří na sobě chtějí pracovat, získat nadhled ve složitých životních situacích a zjistit svůj životní úkol v této inkarnaci. Vedu semináře vyšších hermetických zákonů, karmických zákonů a karmických kódů. Pochopením a realizací těchto zákonů v praxi je možno pracovat na efektivním snížení osobní a rodové karmy a tím žít uvědomělý a harmonický život.