Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Cesta Brandon Bays – představení metody

Cesta podle Brandon Bays
představení metody s praktickými ukázkami
lektorka Bohdana Nádas

Mezinárodně známá metoda Cesta, kterou v roce 1995 vytvořila na základě vlastní zkušenosti Brandon Bays, je průlomová metoda transformace a uzdravení. Podporuje léčbu emocionálních a fyzických problémů na buněčné úrovni. Pomohla tisícům lidí na celém světě.                     

Cesta nabízí jednoduchý návod, jak se osvobodit od strachu, úzkosti, stresu, deprese, nízkého sebevědomí, chronického vzteku, fyzických onemocnění, problémů ve vztazích či v profesním růstu. Je velmi účinná také u léčení závislostí a nezdravých vzorců chování.

Díky Cestě se dostanete ke konkrétním buněčným vzpomínkám, pomůže vám je odkrýt, vyčistit, a tím vás osvobodit. Ve vašem těle se díky tomu nastartuje zcela přirozený proces samoléčby.

Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel. Na základě vlastních zkušeností pak sestavila jednoduchý návod, pomocí něhož se může každý člověk vydat na vlastní cestu k uzdravení, odkrýt a vyřešit potlačené buněčné vzpomínky, které způsobují emocionální a fyzické problémy, a začít se přirozeně uzdravovat.

Jak víte, kdy jste připraveni na Cestu ?

Chybí vám v životě opravdová radost?

Cítíte, že sám/sama sebe nějakým způsobem sabotujete nebo blokujete?
Trápí vás nějaký dlouhodobý problém, kterého se nemůžete zbavit?
Vaše vztahy s druhými lidmi nejsou tak opravdové, láskyplné a naplňující, jak byste si přáli?
Cítíte se otupělý/-á, chybí vám motivace, chuť a nadšení v oblasti práce, kariéry nebo v životě vůbec?
Máte nějaký fyzický problém, který se vám nedaří úspěšně vyléčit?
Přejete si více odvahy a síly pro důležitá rozhodnutí?
Máte nápady a sny, které byste rádi uskutečnili, ale nevěříte si?
Cítíte v hloubce velký potenciál a kreativitu, ale chybí vám schopnost přístupu a vyjádření?
Toužíte probudit vaše vlastní vědomí, nechat se vést vaší intuicí, komunikovat s vlastní moudrostí těla, jasný vhled a hluboký vnitřní mír?
Nastal konečně čas osvobodit se a zažít skutečné naplnění v různých oblastech vašeho života?

Pokud jste odpověděli ano na některou z výše uvedených otázek, pak jste připraveni. Správný čas je právě teď.

Tento večer vám přinese podrobnější pohled do této metody z úst jedné z prvních českých akreditovaných lektorek Cesty. Zároveň uvedeme také názornou ukázku této metody.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 4. prosince 2013 ** 19:00 – 21:00 h
Příspěvek: 250,- Kč (rezervace nutná)
PŘIHLÁSIT

 BOHDANA NÁDAS

Prošla kompletním tréninkem pro akreditované terapeuty přímo u Brandon Bays (2011/2012), kde byla důkladně proškolena, jak pracovat s klienty a jejich problémy a po vypracování případových studií získala akreditaci. Jako nedílnou součást tohoto výcviku musela sama projít mnoha procesy a vyčistit si svoje bloky, aby mohla ke klientům přistupovat naprosto otevřeně.

V současné době je jednou ze zakládajících členů společnosti WINspirace 4U, s.r.o. , která v České republice zastřešuje Cestu jako takovou.

Zároveň zakládá neziskovou organizaci, jejíž náplní bude dostat Cestu mezi české děti včetně škol, školek či dětských domovů. Tato organizace má kolem sebe spoustu lidí a odborníků, kteří je v tom podporují.