Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Esenciální terapeutické oleje Young Living

Esenciální terapeutické oleje Young Living
přednáškou a „čichací“ degustací vás provede Jonathan Kšajt


Esenciální oleje plní v rostlinách stejnou úlohu jako krev v lidském těle. Přinášejí do buněk živiny a kyslík a odnášejí toxické odpady. Navíc v sobě nesou životní sílu rostlin neboli energii (frekvenci), kterou je možné měřit a která je harmonická s životní energií člověka. Naši předkové tyto skutečnosti znali a vynalezli postupy přípravy esenciálních olejů, které tyto důležité vlastnosti olejů zachovávají.

Proč  je Young Living průkopníkem ve výrobě a využití esenciálních olejů? A co je vůbec na těchto olejích tak zvláštního a cenného?

Během přednášky se budete mít možnost s oleji seznámit a doslova si je očichat a vyzkoušet. Budeme se věnovat základní sadě z řady Young Living –  citronu, grepu, mátě, směsi Mír a uklidnění, levanduli, směsi Pročištění, směsi Odvaha, kadidlu a směsi Zloději.

Dozvíte se o jejich vlastnostech a možnostech použití. A dozvíte se i to, proč se jedné ze směsí říká Zloději. 

Díky inhalaci zjistíte, jak s vámi oleje rezonují a co ve vás vyvolávají.

„Současný výzkum na mnoha univerzitách prokázal, že neexistuje jediný virus, který by dokázal mutovat v přítomnosti esenciálního oleje. Na druhou stranu všechny viry dokáží mutovat v přítomnosti člověkem vytvořených léků.“ – Dr. Gary Young

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 11. prosinec 2013 19:00 – 20:30 h
Příspěvek: 130,- Kč (cena obsahuje zkoušku olejů)
Přihlášky na email:
info@novaplaneta.com, tel.: 602 59 06 99 (do přihlášky uvádějte své telefonní číslo)