Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Indigové děti

Indigové a křišťálové děti – co nám přináší a jak s nimi jednat
Věra Klucká

Se vzestupem Země se rodí na planetu děti s vysokým stupněm intuice, rozšířeným vědomím a vysokými vibracemi. Tyto děti cítí jednotu a sounáležitost se vším kolem sebe. Mají otevřené srdeční centrum a centra mimosmyslového vnímání a přináší nám velkou moudrost. Jsou to vyspělé bytosti, které nás přišly učit lásce a soucitu. Zbavují nás manipulace z ega a falešného pocitu naší autority vůči nim.

Otázka však zní – jak vychovávat tyto děti?

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 10. října 2013 ** 18:00 – 20:00 h
Příspěvek: 200,- Kč
PŘIHLÁSIT

VĚRA KLUCKÁ

Náš život je jako plátno, malujeme na něj svými myšlenkami, slovy, činy. Je jen nás, jak bude náš život barevný.

Pocházím z Burmy, kde jsem prožila první roky svého života. Část dětství jsem také žila v Africe na soutoku Bílého a Modrého Nilu. Tam jsem začala malovat a měla zde také první tvůrčí úspěchy. Tyto momenty považuji za důležité a možná rozhodující při formování mého postoje k životu, pohledu na svět, vnímání prožitků a porovnání životních hodnot. Také silné potřeby zabývat se hlouběji lidskou podstatou a jemným předivem duše. Touha po harmonii spolu s niternou potřebou pomáhat lidem vykrystalizovala do tvorby mých obrazů.

Mé obrazy mohou jemnými vibracemi vyladit energetické bloky, které si vytváříme sami svým myšlením. Léčivé jsou hlavně barvy, každá má jinou frekvenci, jinou vibraci a působí na jiné úrovni. Není důležité, co děláme, ale jaký úmysl, motiv, záměr máme.

Do každého předmětu, který tvoří lidské ruce je vkládána energie. Ať už je to socha, obraz nebo jakékoli dílo, je energeticky nabité, pokud je tvořící člověk smutný, naštvaný, nevyrovnaný, energie není pozitivní – je levotočivá.

Kromě malování se věnuji několik let práci s indigovými dětmi. Již šestým rokem vedu dva specializované kroužky v severních Čechách.

Mám 2 dospělé světelné děti, indigového syna a křišťálovou dceru.

Pořádám přednášky na toto téma. Také přednáším o auře, o karmických vztazích, o vodě, o ženském a mužském principu atd.