Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Individuální setkání s Lenkou Maríí

Individuální terapie, léčení a harmonizace
Lenka Marie Horňáková

SLUNEČNÍ LÉČENÍ: Transformace a léčení vašich aktuálních témat, prostřednictvím působení jemněhmotných rovin v průběhu konzultace, s kterými jsem spojená a namícháním energetické esence na míru pro vás z motýlích slunečních esencí Aura-somy, které svojí vysokou vibrací léčí hluboké roviny celé bytosti..

HARMONIZACE S ELOHIMY: Doteková harmonizační terapie/masáž s energetickými oleji paprsků stvoření – Elohimů. Léčení a povznesení celého vašeho energetického i fyzického systému. Výběr paprsku určíme po konzultaci podle Vaší potřeby a stavu.

PORADENSTVÍ A TERAPIE: V poradenství a terapii využívam různé energie a techniky podle potřeby. Pracuji s havajskou očistnou terapií, transformační vizualizací, reiki energií a dalšími šamanskými způsoby léčení podle intuice. Jste vítani s tématy z kterékoliv oblasti života.


Sebepoznáním se zabývám od svých 17 let. V této oblasti jsem prošla mnohými zkušenostmi, které mě dovedly až sem a přinesly vnitřní dary, o které se s klienty dělím. Přibližně třetím rokem nabízím energetické léčení, individuální terapie a harmonizace, rituální masáže pro ženy, ženské kruhy a meditace, konzultace v oblasti fyzického i duševního zdraví, spirituální poutě na silová místa a spojení s jemně-hmotným světem různých úrovní.

 

 

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 5. května 2013 ** 11:00 – 16:00 h
Cena: 650,- Kč / hodina
OBJEDNAT