Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Jak vytvořit volnou energii

Jak objevit ve svém životě „volnou“ energii aneb energie a my
Michal Pešta, přednáška

Se skupinou přátel zkoumám technické a duchovní aspekty „volné“energie. Postupně docházím k poznání, že mám-li hovořit o volné energii, musím vlastně hovořit o životě. Není to však jen o pochopení základních principů pohybu. Je to i o nalezení hybatele. Poznáme-li principy a příčinu pohybu, napoví nám, že ve skutečnosti jsme to my sami, kdo je za tím, že ještě nemáme techniku využívající volnou energii a naopak: jsme to právě my, kdo si ji může ve svém životě nalézt.

Snad je mým posláním přenést mystické a těžko srozumitelné pravdy do srozumitelného jazyka, a tak i rozumu umožnit pochopit, čím tento svět ve skutečnosti je a nenechat ho věřit, že svět je tím, čím se zdá.

Tématem přednášky je, co je vlastně energie.  Jak fungují sebeudržující se proudy. Řekneme si, co si může vyzkoušet skutečna každý, a hlavně si řekneme, co si musíme uvědomit, abychom to, co nazýváme volnou energií, ve svém životě nalezli.

Přednáška může také napovědět všem, kteří se chystají na dílnu Volná energie aneb setkání se Zdrojem.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 19. června 2013 ** 19:00 – 21:00  h
Příspěvek: 150,- Kč
! účastníci přednášky získávají slevu 150,- Kč na víkendový workshop Volná energie aneb setkání se Zdrojem
PŘIHLÁSIT

Volná energie aneb setkání se Zdrojem – víkendová dílna

Rozhovor s Michalem na internetové televizi Cesty k sobě

MICHAL PEŠTA 

Po dokončení bakalářského oboru na filosofické fakultě v Plzni vystudoval obor technická ekologie na fakultě elektrotechnické. Pět let působil v Plzeňském Prazdroji – nejdříve na pozici vedoucího energetiky a posléze na pozici specialisty energetiky pro celý Plzeňský Prazdroj, v červnu roku 2012 odchází na volnou nohu, aby se mohl více věnovat svému poslání. Problematikou volné energie se zabývá již od dětství, poslední 4 roky intenzivně. Inspirovalo ho dílo Wilhelma Reicha, Victora Schaubergra, Josepha Hasslbergera, Alexe Schiffera, Ladislava Kopeckého, příroda (voda a stromy) a také poznatky kvantové fyziky. Prováděl experimenty s Joe cell, rotačním ohřívačem, magnetickým motorem a atmosférickou elektřinou. V souvislosti s jeho názory na volnou energii se plně věnuje také osobnímu rozvoji (autopatie, Reiki, učení Já Jsem, Shamballa, Voice dialog, stav Théta atp.).

„Uvědomil jsem si, že mohu a chci dát za pravdu Wilhelmu Reichovi, který řekl: existuje jen jedno vědění.“ A já dodávám: existuje jen jedna energie.