Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Jakou cestou jít za svobodou, nezávislostí a sebou samým

Jakou cestou jít za svobodou a nezávislostí 
aneb co všechno lze objevit na cestě za volnou energií

Každý v sobě neseme touhu být svobodný a tento svět nám nabízí možnost tuto svobodu zažít. Přání mít stroje na volnou energii je projevením této touhy, stejně jako třeba přání vyživovat se pouze Pránou.

Je však zřejmé, že svoboda, o níž mluvím, se v našich životech ještě neprojevila. Její dosažení je, jak už to tak bývá, v principu jednoduché. Samo od sebe to však nejde, musíme tomu věnovat dostatek energie a vědět, jak na to.

Již dávná moudrost nás učí – poznej sám sebe. To je opravdu základ. Jenže to často chápeme tak, že máme poznat především svoji podstatu, a proto často spěcháme k tomu světlu v nás, které je tím, čím skutečně jsme. A zapomeneme se porozhlédnout, co všechno si v sobě neseme. Tento náš vlastní neomezený Zdroj je skryt pod vrstvou nevědomých omezení. A právě tato omezení tvoří mantinely našeho života.

Je velice potřebné rozpoznat svou božskou část, tím zakusíme svoji skutečnou sílu, zároveň však musím poctivě zkoumat svoji lidskou část, protože ta je zodpovědná za to, jaký svět náš vnitřní Zdroj utváří. Proto bych tu starou moudrost upřesnil do následující podoby: Poznej, co v sobě neseš, a pokud tě to omezuje, tak to změň. 

Pokud vás výše napsaná informace oslovila, můžete se dozvědět a naučit více na mých přednáškách a seminářích.

Obsah přednášky
Energie a informace jsou spojené nádoby, neexistuje energie bez informace a informace bez energie. A všechno ve vesmíru je proudem energie, který se řídí zákonem akce a reakce.

Budeme se zabývat těmito tematickými bloky
Akce a reakce aneb dokonalá rovnováha energie
Vibrace neboli informace a kde ji hledat
Jak měnit informaci a tím i reakci

Chtěl bych vám říct, jak se mi postupně skládala  mozaika o vztahu energie a člověka, která mě dovedla až k mému aktuálnímu úhlu pohledu na svět a naše možnosti, který zní přibližně takto: Naučili jsme se spoustu fyzický dějů, ať už v našem těle nebo v přírodě pokládat za dané, tedy objektivní, já však vím, že se nás týkají jen do té míry, jak pevně jsou v nás zapsány, jsou tedy subjektivní. Proto vím, že tato danost ve skutečnosti neexistuje a jediné objektivní tvrzení, jehož pravdivost nemůže být žádným stupněm poznání zpochybněna, zní - všechno je možné.

Automaticky vás možná napadne otázka: Kudy tedy vede cesta k uskutečnění čehokoliv v našem životě? I na tu vám chci odpovědět, a jediné co vám mohu slíbit předem je, že to bude  odpověď, která bude mít smysl a logiku.

Těším se na setkání, Michal Pešta

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 6. června 2014 ** 18:30 – 21:00 h
Příspěvek: 250,- Kč
PŘIHLÁSIT

Rozhovor s Michalem na internetové televizi Cesty k sobě 

MICHAL PEŠTA
Po dokončení bakalářského oboru na filosofické fakultě v Plzni vystudoval obor technická ekologie na fakultě elektrotechnické. Pět let působil v Plzeňském Prazdroji – nejdříve na pozici vedoucího energetiky a posléze na pozici specialisty energetiky pro celý Plzeňský Prazdroj, v červnu roku 2012 odchází na volnou nohu, aby se mohl více věnovat svému poslání.
Problematikou volné energie se zabývá již od dětství, poslední 4 roky intenzivně. Inspirovalo ho dílo Wilhelma Reicha, Victora Schaubergra, Josepha Hasslbergera, Alexe Schiffera, Ladislava Kopeckého, příroda (voda a stromy) a také poznatky kvantové fyziky. Prováděl experimenty s Joe cell, rotačním ohřívačem, magnetickým motorem a atmosférickou elektřinou. V souvislosti s jeho názory na volnou energii se plně věnuje také osobnímu rozvoji (autopatie, Reiki, učení Já Jsem, Shamballa, Voice dialog, stav Théta atp.).

„Uvědomil jsem si, že mohu a chci dát za pravdu Wilhelmu Reichovi, který řekl: existuje jen jedno vědění.“ A já dodávám: existuje jen jedna energie.
www.zivaenergie.com

 8. a 9. února víkendový workshop Otevíráme se možnostem vlastního života aneb stavba živé buňky a setkání se Zdrojem