Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Konstelace bytostí světla

Konstelace bytostí světla
prezentace včetně praktických ukázek
lektoři Jiří Nohovec a Lucie Doležalová

Konstelace Bytostí světla jsou skupinovou terapií pomáhající harmonizovat náš život ve všech jeho oblastech. 

Tato terapie vychází z klasických systemických (rodinných) konstelací, což je sebepoznávací a prožitková skupinová metoda zabývající se harmonizací rodinného systému a usilující o tzv. systemickou rovnováhu, řád a pořádek, a je doplněna o nový, velmi účinný prvek – účast Světelných bytostí.

Při těchto konstelacích, využíváme přirozeného napojení na vesmírnou energii, světelné bytosti, anděly a archanděly a vaše průvodce, které do konstelací přivádíme a předáváme vám jejich vzkazy a poselství, která si s sebou také odnesete, abyste se jimi mohli řídit a kdykoli si je mohli připomenout. Díky přímým vstupům Světelných bytostí jsou konstelace vedeny rovnou k jádru problému bez časové ztráty. Přesto nelze nikdy dopředu určit, jak bude konstelace probíhat a jak bude časově náročná. Konstelací Bytostí světla se mohou účastnit lidé pouze dobrovolně s ochotou řešit své problémy.

Toto setkání vám představí oba lektory a jejich práci, v případě zájmu je možné postavit i konstelaci. Celodenní konstelace pod vedením obou lektorů proběhne 11. května.

Na setkání s Vámi se těší Lucie a Jiří

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 
3. května 2013 ** 18:00 – předpokládaný konec 20:30 h

Příspěvek: 150,- Kč
PŘIHLÁSIT
Minimální počet přihlášených pro otevření přednášky je 5 lidí. Hlaste se prosím nejpozději den předem.

Celodenní konstelace bytostí světla 11. května

LUCIE DOLEŽALOVÁ

Studentka střední zemědělské školy v Plzni-Křimicích, která se minula svým povoláním. Zjistila to poté, co se jí ve studentském věku rozepsala tužka v ruce a začala si psát s anděly.

Samouk, který se nechává inspirovat životem samotným, lidmi a anděly, které potkává.

Dnes terapeutka pořádající mimo jiné kurzy automatického psaní, na kterých úspěšně předává tuto schopnost dalším lidem. Je příkladem toho, že pokud člověk opravdu chce, může se dostat ke své milované práci a k tomu, co ho baví, a to i přes všechny překážky a lidské předsudky a nedůvěru.

JIŘÍ NOHOVEC

 

Absolvent bakalářského studia Filozofické fakulty UP v Olomouci se zaměřením na vzdělávání dospělých. Během svého života pracoval v různých profesích  – nejvíce času strávil na české železnici. Všechny pozice měly jedno společné – kontakt a práci s lidmi v různých úrovních. Deset let i s přímým zaměřením na osoby se zdravotním postižením a vzděláváním v této oblasti. Souběžně s hlavním zaměstnáním se věnoval i poznávání své duchovní cesty, práci s léčivou energií, terapiím zaměřeným na soulad fyzické i duševní roviny. Své dosavadní zkušenosti úročí ve své současné práci terapeuta věnujícího se návratům člověka k sobě samému.