Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

kontakt

NOVÁ PLANETA

Adresa: Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná

email: info (zav) novaplaneta.com
mobil:
602 59 06 99

Jdete-li na program NOVÉ PLANETY, prostor je zpravidla otevřen 15 minut před akcí.

Popis cesty MHD: z tramvajové zastávky Letenské náměstí asi 500 metrů pěšky. ze zastávky Letenské náměstí vystoupíte a přejdete silnici pro auta do ulice Čechova anebo Šmeralova (směrem ke Stromovce). Dojdete na konec ulice až k plotu Stromovky a odbočíte doleva do ulice Nad Královskou oborou. Půjdete po ní cca 100 m a po levé straně za restaurací Nad královskou oborou najdete Planetu. Zvoňte prosím na Novou Planetu.

Na zastávku Letenské náměstí se dostanete například z metra C Vltavská (3 stanice tramvají 1 a 25), z metra A Hradčanská (2 stancie tramvají 1, 25, 26), z Náměstí Republiky  (číslo 5) anebo z Anděla či ze Smíchova (číslo 12).

Parkování – NOVÁ PLANETA se nachází v zóně rezidentského parkování. Zhruba před číslem popisným 19 v ulici Nad Královskou oborou se dá zaparkovat za 15,- Kč / hodina, od 18 h a o víkendech zdarma. Doporučujeme sjet po ulici Korunovační směrem do Dejvic, kde například v ulicích Na Zátorce anebo Náměstí pod kaštany již zaparkujete volně. Do Planety je to pak asi 300 metrů pěšky.