Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Kyvadlo – seminář pro pokročilé – Jiří Skobla

Tento kurz je určen všem, kteří zvládají základní i pokročilou práci s kyvadlem a techniky testování ano ne. Jak se správně naladit, aby odpovědi byli vždy co nejpřesnější? Na kurzu se zaměříme na způsoby světelného napojení na duši – Zdroj, techniky čištění, léčení a harmonizování pomocí kyvadla …

Budeme se učit o energetice člověka, energetickému programování a obnovíme naše dávné spojení s duchovní rodinou. Zaktivujeme v sobě posvátné nástroje Vesmíru a naučíme se pracovat s energií Andělského světla a světelných Mistrů. Kurz proběhne ve spolupráci s naší duší, duchem, božským JÁ a našimi duchovními průvodci.

Kde: Studio Nová Planeta, Štětkova ulice, modrá vrata vedle čísla popisného 20, Praha Vyšehrad
Kdy: 3. června 2012, 11:00 – 17:00 h
Příspěvek: 890,- Kč
Přihlásit

JIŘÍ SKOBLA


O esoteriku se zajímám od roku 1990 – začalo to léčivými kameny, které jsem nejprve sbíral a následně si začal uvědomovat jejich energii. V průběhu let jsem prošel zasvěcením do energií Reiki a Shamballa (mistrovský stupeň) a začal jsem se věnovat energetickému léčení. Následně díky setkání s Alžbětou Šorfovou jsem prodělal iniciaci do Merkaby a setkal se s Luisou Muratori, díky níž byl aktivován můj osobní hvězdný kód. Od té doby u mě začalo docházet k aktivnějšímu spojení s astrálními rovinami a komunikaci s našimi duchovními světelnými průvodci. Začali ke mně přicházet energie Stážců elementů Země, Patronů života a země. Také léčivé vibrace planet, energie hvězdných pandorských zvířat a kristovské energie.
Ve své terapeutické praxi pracuji – kromě léčivých kamenů a energií – také se speciálními technikami nového věku EVA/EVH a RFL, které pracují přímo s duší klienta. Ta nás vede tam, kde je ložisko bloku a kde je vhodné začít s léčením. Následně pak dochází k rozpuštění bloku a klient tak zřetelně pocítí úlevu. Vzhledem k tomu, že jsme multiúrovňovými bytostmi, jež se projektují v několika rovinách, je důležité, když se techniky léčení vzájemně doplňují a uplatňuje se osobní přístup k individualitě klienta, neboť jedině tak se dá dosáhnout maximálního účinku terapií.
V poslední době, kdy se objevuje mnoho informací a člověk občas neví, co si má z toho všeho vybrat, se domnívám, že jakákoliv technika dotazování a ověřování informací je základním předpokladem duchovního vývoje jedince. Proto v současnosti pořádám kurzy kyvadla jako možnosti  komunikace s duší, napojení na své božské Já a pomoc při vedení v duchovních otázkách naší cesty.