Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ

Víkendový seminář 8. a 9. října vede Iva Hédlová
sobota: 10:00 – cca 17 :00h, neděle: začátek dle domluvy v 9 :00 či v 10:00 h, konec v 16:00 h

Náplň kurzu:
• Očišťovací rituál pro aktivaci schopností práce s kyvadlem (bývá aktivováno na dálku den před seminářem) -  aktivace schopnosti kurzisty, ne kyvadla!
• Dohoda s kyvadlem, duchovním sborem a podvědomím + první praxe
• Seznámení s tabulkami – podrobně, krok po kroku v návaznosti na praxi
• První práce sama na sobě, základní čištění a řešení problémů
• Vysvětlení jednotlivých tabulek, jejich seřazení apod.
• Další práce s kyvadlem pro hlubší zásahy + práce na sobě i druhých

Léčení skrze Vyšší Já je účinná léčebná a diagnostická metoda, využívající k práci kyvadlo a sadu speciálních tabulek s možností vlastního rozšiřování dle vaší individuální potřeby.

Tuto techniku si osvojí naprosto každý již během dvou dní. Kurz je vhodný jak pro absolventy SRT, tak i pro začátečníky.

V průběhu semináře se telestét (uživatel kyvadla) naučí napojovat na své Vyšší Já (duchovní sbor) nebo na vyšší principiální sílu (dle připravenosti, kterou na kurzu testujeme) a toto napojení nadále utužovat až do okamžiku, kdy je trvalé. Léčení skrze vyšší já nám umožňuje pozvednout se nad hmotu skrze hmotu. Vyšší Já pracující v souladu s vámi umožní změnit negativní programy ve vašem podvědomí, zasáhnout do minulých životů, odblokovat energetické blokace, stanovit diagnózu a léčbu, léčit, očišťovat auru a duši, odvádět přivtělené duše, srovnávat vaše energetická těla, zjistit, jaký je váš životní úkol a náplň, zasahovat do buněčné paměti a mozkových struktur, působit na geopatogenní zóny a harmonizovat si budoucnost.

Na semináři se budeme věnovat také práci se silovými zvířaty, Totemem 1 a 2, partnerství s dvojpaprskem, astrologickým aspektům, energii našeho prostředí, hlavními důvody inkarnace a zvládání zadaných úkolů pro jednotlivé inkarnace, spojení s Mistry apod.

To vše a mnohem, mnohem více prostřednictvím kyvadla. Tato technika je zabezpečená proti ovlivňování kyvadla a proti vyčerpání. Výhodou je možnost zásahu jak ve svém životě, tak i v životech svého okolí a klientů (profesionální terapeutická práce).

Kde: Studio Nová Planeta, Štětkova ulice, modrá vrata vedle čísla popisného 20, Praha Vyšehrad
Kdy: 8. a 9. října
Příspěvek: 3 800,- Kč
Přihlásit
V ceně rozsáhlý manuál (cca 100 stran) a CERTIFIKÁT s povolením k terapeutické praxi pro ty z Vás, kteří by se chtěli věnovat terapii na profesionální úrovni. Všem kurzistům lektorka garantuje bezplatné konzultace osobní, emailové nebo telefonické po časově neomezenou dobu.
S sebou: 70 matných euroobalů, šanonek silný cca 4 – 5 cm, pohodlné oblečení, KYVADLO (možno zakoupit i na kurzu za cenu 150 – 200 Kč ), jídlo na celý den.
Možnost: vegetariánského obědu při objednání nejméně 7 dní před akcí a při více jak 5 objednávkách
Dále možnost namíchaní Bachových esencí na míru (250,- Kč) a možnost konzultací Vašich problémů. Konzultace možné po skončení kurzu v sobotu.

Životopis lektorky Ivy Hédlové