Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

LINO o něm

FILIPÍNSKÝ LÉČITEL LINO

Lino je pro řadu lidí známým pojmem – milý a skromný muž má neobyčejný dar, a to léčit lidi a pomáhat jim najít nebo zesílit životní sílu, harmonii, zdraví.

Lino žije ve své rodné zemi a více jak 30 let cestuje po celém světě, kde se věnuje lidem. Praktikuje známou metodu nazvanou filipínské léčitelství. To spočívá ve vniknutí do těla prostřednictvím rukou, a to na místa, která nesou známky disharmonie a kde se nachází energetický blok způsobující nemoc či problém.

Tento blok je během léčení odstraněn, vyčištěn. Díky tomu se nám uleví a většinou ihned po proceduře pocítíme velmi pozitivní změny v těle i v naší psychice. Cítíme se otevřeni a blíže ke svému zdroji, ke štěstí, k harmonii.

Lino je duchovní léčitel, jde tedy o léčení spirituální, o očištění všeho, co nám brání ve zdraví a štěstí. To, co léčí, je Světlo a Lino, jak sám tvrdí, je „pouhým“ nástrojem tohoto Světla. Důležitou součástí duchovního léčení je také náš přístup – naše otevřenost, naše víra.

Léčení je určeno pro děti i dospělé, pro nemocné i pro ty, kteří se cítí zdraví, a to jako výborná prevence a harmonizace. U vážnějších či chronických problémů je často vhodné přijít opakovaně. 

Rozhovor s Linem