Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

meditace pro rok Vodního Hada

Meditace pro rok Vodního Hada
lektor Jiří Skobla

Chcete si pro sebe stvořit báječný rok? 9. února 2013 začíná podle čínského horoskopu rok Vodního Hada, kdy mu předá vládu Vodní Drak. Přijďte v sobě aktivovat a naladit se na přicházející energie, setkat se s Vodním Hadem a aktivně si vytvořit letošní rok podle svých představ a plánů.

Energie Vodního Hada k nám přichází po 60ti letech. Na co se můžeme připravit, jak jej využít? S jejich pomocí budeme pracovat na vytvoření báječného roku.

Budeme si také povídat o kamenech, které nám v roce 2013 budou pomáhat a které podporují proudění jeho energie.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 15. února 2013 * 18:00 – 21:00 h
Příspěvek: 300,- Kč
PŘIHLÁSIT

JIŘÍ ILARIUS SKOBLA

O esoteriku se zajímám od roku 1990 – začalo to léčivými kameny, které jsem nejprve sbíral a následně si začal uvědomovat jejich energii. V průběhu let jsem prošel zasvěcením do energií Reiki a Shamballa (mistrovský stupeň) a začal jsem se věnovat energetickému léčení. Následně díky setkání s Alžbětou Šorfovou jsem prodělal iniciaci do Merkaby a setkal se s Luisou Muratori, díky níž byl aktivován můj osobní hvězdný kód. Od té doby u mě začalo docházet k aktivnějšímu spojení s astrálními rovinami a komunikaci s našimi duchovními světelnými průvodci. Začali ke mně přicházet energie Stážců elementů Země, Patronů života a země. Také léčivé vibrace planet, energie hvězdných pandorských zvířat a kristovské energie. Ve své terapeutické praxi pracuji – kromě léčivých kamenů a energií – také se speciálními technikami nového věku EVA/EVH a RFL, které pracují přímo s duší klienta. Ta nás vede tam, kde je ložisko bloku a kde je vhodné začít s léčením. Následně pak dochází k rozpuštění bloku a klient tak zřetelně pocítí úlevu. Vzhledem k tomu, že jsme multiúrovňovými bytostmi, jež se projektují v několika rovinách, je důležité, když se techniky léčení vzájemně doplňují a uplatňuje se osobní přístup k individualitě klienta, neboť jedině tak se dá dosáhnout maximálního účinku terapií. V poslední době, kdy se objevuje mnoho informací a člověk občas neví, co si má z toho všeho vybrat, se domnívám, že jakákoliv technika dotazování a ověřování informací je základním předpokladem duchovního vývoje jedince. Proto v současnosti pořádám kurzy kyvadla jako možnosti komunikace s duší, napojení na své božské Já a pomoc při vedení v duchovních otázkách naší cesty.