Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

mohendžodáro – příběh ženství

Mohendžodáro – příběh ženství
lektorka Blanka Milevová – celodenní seminář

Pro všechny ženy, které nemají čas chodit v týdnu na pravidelné cvičení mohendžodára, jsme připravili jeho jednodenní víkendový seminář. Během něj se budeme věnovat ásáně Žena kráska – žena ošklivka. Tato ásána je zaměřena na objevení a upevnění naší sebeúcty a otevření srdeční čakry a citového prožívání.

Co je mohendžodáro:
Mohendžodáro je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení, které je určeno ženám všech věkových kategorií, aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla, které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy za starodávné indické tradice. Nositelkou tohoto umění v Evropě je doktorka Monika Síčová.

Učinky Mohendžodára:
Zmenšení problémů  s bolestivou menstruací a inkontinencí, posílení svalů pánevního dna, navracení pružnosti a prokrvení, zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla, odbourávání bloků. Kromě tělesného účinku má mohendžodáro velký vliv v oblasti duševní. Týká se přijetí ženství ve všech jeho podobách, pochopení a přijetí sama sebe a našich emocí.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: v neděli 3. března 2013 ** 10:00 – 16:00 h
Příspěvek: 600,- Kč
S sebou: pohodlné oblečení, šátek na oči
PŘIHLÁSIT

BLANKA MILEVOVÁ
akreditovaná cvičitelka mohendžodára

Osobnímu růstu se věnuji přes 20 let. Absolvovala jsem 4 ročníky Tantrické školy Mohendžodáro-Tantra jogy pro ženy, kurz spirituální psychologie,výcvik katarzních technik a Osho meditací, 3 tantrická zasvěcení, zasvěcení ra-scheba 1. a 2. stupeň, reiki mistrovský stupeň, výcvik systemových a rodinných konstelací, ošetření marma bodů a trojklanného nervu na obličeji. V oblasti tantry, ženského zdraví a zdraví pánevního dna a spiritualní psychologie se stále vzdělávám. Vše, co předávám dál, mám vyzkoušené hlavně sama na sobě, vše čím procházejí ženy na mých seminářích, jsem sama prošla.