Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Očistné tělové svíce v běžném životě

Očistné tělové svíce v běžném životě
jak si je vyrobit doma a jak je používat
lektoři Jonathan a Anique


Tělová svíce je prastarý způsob „vytahování“ nemocí z těla. Údajně ho dobře znaly naše babičky, které pomocí stočených zapálených novin vytvářely na postiženém místě podtlak, který ulevil od bolesti.

V dnešních dnech je stále oblíbenější používat svíce z plátna a vosku k čištění uší. Málokdo už ale ví, že aplikace takové svíce přinese užitek i při lokálních bolestech svalů a kloubů, migrénách a poruchách rovnováhy, zažívacích potížích a v mnoha dalších případech. Užitečné jsou i při zdolávání stresových situací, při nespavosti a emocionálních tématech.

Tělová svíce se na jednom konci zapálí a druhým koncem se přitiskne na tělo – buď přímo do okolí problému nebo na odpovídající reflexní zónu. Již zmiňovaný podtlak vytvoří tah, který pomůže od napětí, postižené místo se lehce prohřeje a oheň energeticky očistí. Svíce je možné aplikovat i na čakry.

Anique s Jonathanem Vás coby zkušení uživatelé očistných svící naučí nejen to, jak je používat, ale především to, jak si je vyrobit doma. Kromě toho, že ušetříte za nákup svící od dodavatelů, se naučíte jejich přípravu a použití, které můžete v domácích podmínkách povýšit na nádherný tvořivý rituál s vlastním záměrem. Vyrobené svíce si také vyzkoušíme na sobě a budeme moci sdílet své postřehy a pocity.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 22. února 2014 * 10:00 – 18:00 h
Příspěvek: 1 150,- Kč (v ceně kurzu je materiál k výrobě svící)
Přihlášky na email: info@novaplaneta.com, tel: 602 59 06 99 (do přihlášky uvádějte prosím své telefonní číslo)

ANIQUE A JONATHAN


Čistá mysl jde ruku v ruce s čistým tělem a naopak. Anique a Jonathan jsou dva mladí lidé, kteří se rozhodli jít cestou zdravého životního stylu pro zpracování svých zdravotních i emočních problémů. Krom půstů, vylehčení stravy, meditací a nejrůznějších sebereflexí se aktivně věnují i příjemné detoxikační metodě, a to použití očistných tělových svíček.