Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Otevíráme se možnostem vlastního života

Otvíráme se možnostem vlastního života
aneb stavby Živé buňky (Joe cell) a setkání se Zdrojem
lektor Michal Pešta

Naše vesmírná přirozenost je naprosto fascinující a má pramálo společného s tím, co jsme si zvykli přirozeností nazývat. Zvykli jsme si přírodní věci a děje považovat za objektivní, máme za objektivní i fyziologické děje probíhající v našem těle, jenže co když to objektivní je ve skutečnosti silným zvykem, který udržujeme při životě zapsaný ve svém nevědomí, zvyk, který je tak pevný, že je zapsaný jako dědičná informace v našem těle. Vím totiž, že jediné objektivní tvrzení, které nikdy neztratí pravdivost zní: Všechno je možné.

Naše nevědomé myšlenky, pocity a zvyky jsou tím, co nám brání mít ve svém světě manifestovanou tzv. volnou energii.

Ačkoliv nás stroje na volnou energii skrytě provázejí již nejméně dvě století, stále je kolem sebe nevidíme, stále jsou za oponou. Tou oponou jsou ve skutečnosti stíny v našem nevědomí. Protože ačkoliv se změnili vnější kulisy, naše nevědomí je to, co se po celá staletí ba tisíciletí zatím takřka nezměnilo.

Proto je tento seminář jak o volné energii, tak o práci s naším nevědomím, protože tato dvě témata od sebe prostě nejde oddělit.

Abyste pochopili, proč budeme stavět Joe cell, krátce ji představím. Je to  stroj postavený z nemagnetických nerezových trubek, jehož primární funkcí je koncentrovat životní energii. Tento koncentrátor energie je po vývoji, který trvá určitý čas, schopen sloužit jako pohon pro jakýkoliv stroj, který v životě využíváme. Ať už se jedná o automobil, ledničku nebo světlo. S vývojem tohoto stroje je však bytostně propojen člověk, protože bez správného nastavení uživatele tento stroj funkce manifestující volnou energii nikdy nedosáhne. Proto budeme stavět právě ji. Seminář  je určen pro ty, kdo si chtějí ozřejmit principy strojů na volnou energii, ale je i pro ty, kdo se chtějí naučit, jak efektivně pracovat se svým nevědomím.

Náplň semináře

PŘIROZENOST ZE ZVYKU VERSUS SKUTEČNÁ PŘIROZENOST

Voda – na proudu vody si ukážeme, jak jsme si zvykli s ním zacházet a jak se chová, když přirozeně proudí.

Pohyb – na příkladech lana a magnetu si ukážeme, jakým způsobem může fungovat zákon akce a reakce, když spolupracují, místo aby se vzájemně potírali.

Člověk – začneme rozplétat klubko obvyklých představ o člověku, pletenec představ, které byly vytvořeny našimi předky a které nám ve svém konečném důsledku brání v naplnění našich snů o svobodě.

STAVBA ŽIVÉ BUŇKY A PRÁCE S NEVĚDOMÝMI VZORCI

Živá buňka (Joe cell) – při semináři si postupně připravíme trubky k sestavení, sestavíme trubky, zapojíme na ně vodivé kontakty, připravíme si víko buňky, připravíme si aparát pro testování buňky a nakonec ji  spustíme.

Během stavby si povíme, jak se buňka vyvíjí, jaké má funkce a také si popíšeme další funkce, které díky nám může získat.

Práce s nevědomím -  ozřejmíme si, jak fungují jednotlivé vzorce v našem nevědomí a jak hluboce utvářejí náš vnější svět. Naučíme se jedinečný způsob, jak se navracet k vlastní přirozenosti a utvářet si svět podle toho, jak si sami přejeme.

Setkání se Zdrojem – nejen vnějšími smysly jsme schopni vnímat svět, ale i naše tělo nám poskytuje informace, a tak si také ukážeme, jak lze vnímat skrze něj Zdroj, z něhož pramení všechny aspekty mikro a makrokosmu.

Co si odnesete – přeji si, abyste si odnesli poznání, jak změnit život podle vašich představ, což předpokládá, že víte anebo si ujasníte, co ve svém životě opravud chcete.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 7. a 8. června 2014 ** 10:00 – 18:00 h, 9:00 – 17:00 h
Příspěvek: 3 000,- Kč
PŘIHLÁSIT

Materiál potřebný na seminář
Papír a psací potřeby

Dále si můžete za cenu 2 500 Kč (cena polotvarů – materiál a čas, který jsem strávil s jeho přípravou) odnést domů svoji osobní a jedinečnou Živu Buňku Joe cell, která se může stát průvodcem na vaší cestě k volné energii.

Rozhovor s Michalem na internetové televizi Cesty k sobě 

MICHAL PEŠTA

Po dokončení bakalářského oboru na filosofické fakultě v Plzni vystudoval obor technická ekologie na fakultě elektrotechnické. Pět let působil v Plzeňském Prazdroji – nejdříve na pozici vedoucího energetiky a posléze na pozici specialisty energetiky pro celý Plzeňský Prazdroj, v červnu roku 2012 odchází na volnou nohu, aby se mohl více věnovat svému poslání.
Problematikou volné energie se zabývá již od dětství, poslední 4 roky intenzivně. Inspirovalo ho dílo Wilhelma Reicha, Victora Schaubergra, Josepha Hasslbergera, Alexe Schiffera, Ladislava Kopeckého, příroda (voda a stromy) a také poznatky kvantové fyziky. Prováděl experimenty s Joe cell, rotačním ohřívačem, magnetickým motorem a atmosférickou elektřinou. V souvislosti s jeho názory na volnou energii se plně věnuje také osobnímu rozvoji (autopatie, Reiki, učení Já Jsem, Shamballa, Voice dialog, stav Théta atp.).

„Uvědomil jsem si, že mohu a chci dát za pravdu Wilhelmu Reichovi, který řekl: existuje jen jedno vědění.“ A já dodávám: existuje jen jedna energie.
www.zivaenergie.com