Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

posvátné místo v srdci – meditace

Hledáš opětovné spojení se sebou, se svou pravou podstatou? Ve tvém posvátném srdci je životní jiskra vesmírného Zdroje, tvé pravé já. Rok 2012 je rokem Sjednocení. Učíme se přijímat láskou bez podmínek obě polarity – světlo a temnotu. Propojením přichází celistvost a dary k naplnění životního poslání. Střed vesmíru se skrývá v našem nitru.

Meditace:
Vstoupíme do tichého prostoru posvátného srdce. Sjednotíme všechny protipóly v lásce a ponoříme se do království nebeského v nás. Přijmeme poselství srdce.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 12. a 26. září, 18:00 – 19: 30 h
Příspěvek: 150,- Kč
S sebou: tužka a papír
Přihlásit

MONIKA MICAJOVÁ
Mým úkolem a posláním je propojit nebe se zemí a protiklady duality v jednotě posvátného srdce. Přivádět k probuzení ostatní bytosti, ke spojení s jejich duší a nalezení životního poslání. Věnuji se individuálním sezením i skupinovým setkáním. Zabývám se  principy žití v dualitě a má terapeutická metoda je založena na přijetí obou aspektů dobra/zla láskou. Životní příběh vidím jako cestu k probuzení k pravému já. Pomáhám orientovat se v řeči, kterou mluví životní situace, lidské emoce a pocity.

Znovu nalézám a strážím svatý grál.  Jeden z významů tohoto  kalichu je ztracený ženský princip. Lidstvo se nyní navrací k duchovnímu vědomí, k uctění ženy a matky Země. Pracuji s ženami, které se začaly jako první probouzet a pomáhám jim léčit zranění a nalézt jejich pravý obsah, kterým je láska.

Do malovaných obrázků vkládám energie přicházejících vyšších frekvencí pro podporu a pomoc na duchovní cestě.

Píši informace, které mi přicházejí. Tyto články jsou publikovány na webu.

Více informací: www.svetlojelaska.cz