Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Rétorika pro každého I.

Umění mluvit
lektorka Eva Elxa

Řeč jako nástroj našeho sebevyjádření, komunikace a seberealizace. Praktické zasvěcení do umění řeči a sebevyjádření v pravdě. Kdo jsem a co chci říci světu? Jak mluvit, aby mě ostatní viděli, slyšeli a rozuměli mi?

Je pro mě důležité sebevyjádření? Rozumějí mi ostatní, umím srozumitelně komunikovat, sdělit, co potřebuji? Kdo jsem a jak se vyjadřuji? Jak můžu zdokonalit své propojení sama se sebou i způsob, jak se vyjádřit? Uvědomuji si, že tělo je můj komunikační nástroj a umím s ním pracovat?

Pokud Vás zajímají odpovědi na předchozí otázky, pak je naše praktické zasvěcení do umění řeči a sebevyjádření v pravdě právě pro Vás.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 7. prosince 2013 a 25. ledna 2014 ** 10:00 – 18:00 h
Příspěvek: 1 500,- Kč
PŘIHLÁSIT

EVA ELXA DOSEDĚLOVÁ


Herečka, režisérka, divadelní autorka, vedoucí divadla PAP /Pražská alternativní platforma/, pedagog herectví, lektorka seberozvojových a divadelních seminářů. Věnuje se dlouhodobě autorskému divadlu a improvizaci. Realizovala několik autorských projektů (Prádélko…, Carmen, Červená královna) a improvizačních cyklů (Vesmírná tančírna, Manévry, Noví Robinsoni). Spolupracovala s Jaroslavem Duškem, Milošem Formanem, Minem Tanakou, Frankem van de Venem… Rituálně divadelní projekt Červená královna můžete nyní vidět v divadle Kampa. V současné době hledá obsazení do nového projektu na téma polarity Světlo a Stín.

www.evaelxa.com, www.cervenakralovna.cz