Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

škola lotosového srdce

… rozzáří Světlo vašeho srdce  …
energetický cyklus pro plnější život  

Škola energetických aktivací přichází v době, kdy na Zemi přicházejí vyšší a vyšší vibrace (frekvence) a navazuje na energetické systémy Reiki a Shamballa. Má za cíl rozšířit naše schopnosti práce s energií. Každé tělo, orgán pracují na určité frekvenci. Pokud Země zvyšuje své frekvence, může tak konat i člověk, a tím rozšířit svůj potenciál. Čím více je životní energie, více vibrací, tím méně je nemocí. Světlo jsou informace, Láska tvořivost, proto se vydejte s námi cestou srdce přijímat tyto energie, a společně tak tvořit svět pohody a harmonie pro všechny bytosti.

Energie v dnešní době můžeme rozdělit do 3 základních skupin: na léčivé, transformační a tvořivé. Léčivé jsou zaměřeny především na naše fyzické tělo i těla éterická, tvořivé energie pak pomáhají vytvářet novou krystalickou DNA, obnovovat struktury našich světelných těl a s jejich pomocí se tvoří další energie. Například transformační, které pomáhají uvolnit vnitřní bloky nasbírané během mnoha vtělení, napojit nás na duchovní matrici, světlo našeho srdce a lásku Boha Otce, Bohyně Matky, Jednotu. Naši duchovní průvodci nás vyzívají, abychom se naučili energie přijímat, akumulovat a předávat dále, tím harmonizovat a pozitivně ovlivňovat prostor kolem nás, a vytvářet tak šťastnější a zdravější život. Svět vznikl z energií, a pokud na sobě cíleně pracujeme a posilujeme nervovou soustavu a harmonizujeme svoje emoce, můžeme jej opět ovlivňovat a spoluvytvářet.

Během kurzů si proto osvojíte práci s duchovní energií Země, vnitřní energií Kundalini, která souvisí s Dračí silou Země. Dále se seznámíte s energiemi Slunce a s energetickými systémy elementů Země a planet sluneční soustavy včetně jejich měsíců.

Naučíte se techniku „Léčení srdcem“ a seznámíte se s Mandalou duhového srdce, která přináší tvořivé a transformační energie nové doby. Navážete kontakt se svojí světelnou duchovní rodinou a s pomocí vašich průvodců světla přijmete zasvěcení do světelných systémů Teria a Ardia, které patří mezi nejúčinnější léčivé energetické systémy současnosti.

Budeme se věnovat pokrokovým technikám osobního čištění všech těl, čaker, léčení nevhodných mentálních vzorců, procítíme lásku našich duchovních rodin a napojíme se na hojnost Vesmíru, světlo Ježíše Krista i soucit Marie Panny. Společně zrušíme nevhodné duchovní smlouvy a dohody, sliby které nás brzdí v našem rozvoji, v růstu a nejsou v souladu s naší Božským JÁ. Naučíte se pomoci nejen sobě, ale i druhým.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 24. října – představení energetickéh cyklu za krásných 99,- Kč
Kdy:
  10. listopadu, 9. prosince 2012, 26. ledna a v únoru 2013 ** 11:00 – 17:00 h

Příspěvek: 1 800,- Kč (jeden den)
PŘIHLÁSIT

ILARIUS / JIŘÍ SKOBLA
O esoteriku se zajímám od roku 1990 – začalo to léčivými kameny, které jsem nejprve sbíral a následně si začal uvědomovat jejich energii. V průběhu let jsem prošel zasvěcením do energií Reiki a Shamballa (mistrovský stupeň) a začal jsem se věnovat energetickému léčení. Následně díky setkání s Alžbětou Šorfovou jsem prodělal iniciaci do Merkaby a setkal se s Luisou Muratori, díky níž byl aktivován můj osobní hvězdný kód. Od té doby u mě začalo docházet k aktivnějšímu spojení s astrálními rovinami a komunikaci s našimi duchovními světelnými průvodci. Začali ke mně přicházet energie Stážců elementů Země, Patronů života a země. Také léčivé vibrace planet, energie hvězdných pandorských zvířat a kristovské energie.
Ve své terapeutické praxi pracuji – kromě léčivých kamenů a energií – také se speciálními technikami nového věku EVA/EVH a RFL, které pracují přímo s duší klienta. Ta nás vede tam, kde je ložisko bloku a kde je vhodné začít s léčením. Následně pak dochází k rozpuštění bloku a klient tak zřetelně pocítí úlevu. Vzhledem k tomu, že jsme multiúrovňovými bytostmi, jež se projektují v několika rovinách, je důležité, když se techniky léčení vzájemně doplňují a uplatňuje se osobní přístup k individualitě klienta, neboť jedině tak se dá dosáhnout maximálního účinku terapií.
V poslední době, kdy se objevuje mnoho informací a člověk občas neví, co si má z toho všeho vybrat, se domnívám, že jakákoliv technika dotazování a ověřování informací je základním předpokladem duchovního vývoje jedince. Proto v současnosti pořádám kurzy kyvadla jako možnosti komunikace s duší, napojení na své božské Já a pomoc při vedení v duchovních otázkách naší cesty.