Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Škola Tvaru – Dálkové studium Feng Shui

Dálkové studium Feng Shui od 11. října 2011 – Škola tvaru v Praze 

Cílevědomým studiem prostoru a jeho propojením s člověkem se zabývá Feng Shui. Je to poměrně rozsáhlý systém, a proto je logicky rozdělen na Školu tvaru a Školu kompasu. Jestliže se chceme prostorem zabývat do hloubky, je třeba postupovat krok za krokem. A právě k tomu je cyklus Škola tvaru určen.

Škola tvaru nabízí spoustu praktických a užitečných rad pro každodenní používání prostoru, neboť obsahuje důležité rady a postupy, jak učinit byt, dům anebo místnost pohodlnými ve všech praktických ohledech.

Pro tento účel je navrženo i toto dálkové studium, které je rozloženo do 6 večerních pokračování. Během studia se seznámíme s vnímáním prostoru na velmi jemné úrovni a kromě intuice použijeme i mnohé postupy Školy tvaru.

Kromě klasických témat bude možné do studia začlenit i další rozšiřující témata, které původní Feng Shui používalo jen okrajově. Jde o práci s prostorem na úrovni vědomí (meditace),  práci s léčivými energiemi a andělskými bytostmi.

Cílem studia je pochopit chování místa a vlastního příbytku, kde jsme se rozhodli žít, vliv půdorysného řešení bytu a důležitost řešení jeho vnitřního interiéru. Můžeme pak cílevědomě najít zdroje negativních energií, pochopit jejich vliv na náš život a použít odpovídající účinná řešení. V případě, že si hledáme nové bydlení, pak jsou nám získané zkušenosti dobrým vodítkem při jeho hledání tak, aby míra pozitivních energií a faktorů byla co největší.

Součástí studia jsou učební skripta, která obsahují všechna základní probíraná témata a předtištěná cvičení. Jsou vhodná jako doplnění vybraných částí učiva.

Co vše se dozvíte v klasické části studia Školy tvaru:
• Vše začíná na úrovni formy, důležitost intuice, čchi a její vlastnosti, geopatogenní zóny;
• Princip dvou protikladných energií – jin a jang, nalezení rovnováhy v prostoru;
• Teorie pěti projevů čchi v Pěti prvcích, upravení prostoru pomocí vyvážení všech pěti energií;
• Pět mytických zvířat, ideální dům a řešení skutečných domů, bytů a interiérů;
• Principy proudění čchi domem, uspořádání vzorového bytu, jednotlivých místností a interiérů;
• Způsob řešení zjištěných nedostatků a použití léčebných a nápravných prostředků.

Rozšíření studia Školy tvaru podle zájmu o následující témata:
• Člověk ve vztazích s místem, domem, interiérem a jeho obyvateli – rozpoznání, harmonizace a léčení těchto vztahů;
• Vnímání prostoru a interiéru přes vztahy a pocity – jak prožíváme místo svého domova;
• Krajina jako živý systém – naladění se na moudrost Matky Země, krajinných a přírodních bytostí;
• Očista a ochrana prostoru pomocí léčivých energií a světelných bytostí (archanděl Michael);
• Energetické body v krajině – jejich význam a propojení s člověkem.

Na konci cyklu je možné získat diplom za aktivní účast. Při zájmu účastníků můžou na studium volně navazovat praktická cvičení a meditační práce s prostorem – jeho harmonizace a čištění.

Učební látka bude promítána pomocí dataprojektoru a skripta budou obsahovat všechna probíraná témata.
Kde: Studio Nová Planeta, Štětkova ulice, modrá vrata vedle čísla popisného 20, Praha Vyšehrad
Kdy: 11. října, 18. října, 25. října, 8. listopadu, 15. listopadu a 22. listopadu 2011 vždy od 17 do 20 hodin.
Příspěvek: 4.500,- Kč (všechny běhy studia)
Přihlásit

*Učební skripta jsou v ceně semináře. Při nižších finančních příjmech lze dohodnout individuální slevu.

ING. MOJMÍR MIŠUN


Věnuji se dlouhodobě, tj. už 10 let, svému koníčku Feng Shui, a to jak práci s energií prostoru a bydlení, tak i s energií krajiny. Nacítit místo, jeho energie, chování a vyzařování je pro mě cestou k pochopení, k čemu je toto místo nejvíce vhodné a jak souvisí či ovlivňuje život a osud jeho obyvatelů. Samotné Feng Shui vnímám jako jednu z cest pochopení prostoru a též využívám i znalosti geomantie.

K vnímání prostoru mi přibyl také zájem o Mayský kalendář a změnu vědomí lidstva, a to posílilo rozhodnutí na sobě cíleně pracovat. Seznámil jsem se s chrámem Shambally, Ra-Sheeby a světelným systémem Jednoty a požehnání, a to vše využívám ke své vnitřní cestě.

Jednotlivé zkušenosti a zkušenosti ze setkávání s lidmi se snažím propojit a stále více a více cítím, že již nejde jen o klasické přednášky, zasvěcování a semináře. Už jde o propojování nás všech navzájem (vytváření kruhů lidí) a uskutečnění změny bytí a vědomí jak uvnitř, tak navenek, tedy v systému, ve kterém žijeme. Více na www.fengsuej.info.