Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Systemické konstelace – Marcela Pešková

Systemické konstelace – nejčastěji známé pod názvem rodinné konstelace, jsou metodou rozvoje osobního růstu. Umožňují nahlédnout skryté motivy našeho jednání a rozhodování. Je to metoda zážitková, což znamená, že se pohybujeme nejen v úrovni hlavy a informací, ale také v úrovni srdce a emocí. Chceme-li ve svém životě opravdu něco změnit, vyžaduje to odvahu „podívat“ se nejen na své nefunkční vzorce myšlení a  přesvědčení (a přehodnotit je), ale také na své zraněné city (a uzdravit je).

Systemické konstelace zcela jasně a srozumitelně ukazují, kde máme zablokovanou energii a jakým způsobem opět zprůchodnit její tok. Jak pracovat se sebou tak, abychom se dostali opět do souladu s řádem života (lásky), který máme vepsaný ve svém srdci.

Dalším předpokladem, jak rozvíjet svůj potenciál, je ochota vidět svou vlastní odpovědnost všude tam, kde máme pocit, že jsme bezmocní. Odvaha nahlédnout přináší postupně větší a větší uvědomování si sebe a své síly.

Systemické konstelace jsou pro dnešní dobu opravdovým přínosem. S jejich pomocí můžeme pracovat v podstatě s jakýmkoli tématem, který se v lidském životě objevuje (např. mezilidské vztahy, zdraví a nemoc, peníze, prosperita firem, smysl života a jeho naplnění, závislosti všeho druhu). Probíhají v kruhu spoluúčastníků.

Kde: Studio Nová Planeta, Štětkova ulice, modrá vrata vedle čísla popisného 20, Praha Vyšehrad
Kdy: 25. června, 18:00 – 21:00 h
Příspěvek: 300,- Kč
Přihlásit

MARCELA PEŠKOVÁ

Rozvojem osobnosti se zabývá intenzivně 15 let. Klade důraz na odpovědnost, kterou máme každý za svůj vlastní život. Způsob její práce pomáhá odhalit, jakým způsobem si vytváříme okolnosti toho, co nás potkává, a proč se ocitáme v situacích, které nám komplikují každodenní existenci.

Zásadní důležitost vidí v opětovném spojení se se svojí skutečnou podstatou (esencí) a návratu do proudu života, který s sebou nese radost a smysl. Pracuje metodou systematických konstelací.

Absolvované výcviky a semináře:

Pražský psychoterapeutický institut:
Psychoterapeutický výcvik SUR zaměřený na skupinovou dynamiku  2000 – 2005

Institut pro integrativní psychoterapii a psychologické poradenství Olomouc – IPIPAPP: Hledání, léčba a rozvoj vnitřního dítěte: 2002

Institut rodinných konstelací Bhagat J. Zeilhofer:
Rodinné konstelace a pohyby duše: 2004 – 2005

Meditační centrum Lažany:
Transformace traumatu
Esence
Esence lásky
Tantra pro ženy
Satori

Moa Doris Grevenstette:
Rodinné konstelace a práce s energií 2006 – 2007

Šárka Vejmolová:
Žena v nás
Čakry

Komunita pro drogově závislé Magdaléna, Mníšek pod Brdy:
Týdenní stáž 2009

David Wagner:
Vertikální realita 2009

Eva Puklová:
Cesta lásky 2010