Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Tak, a začínám žít …

Tak, a začínám žít …
transformační 5 týdenní série večerních seminářů metodou emotrance
lektorka Miroslava Martišová

Začátek nového roku se často nese ve znamení předsevzetí začít žít jinak. Do magického roku 2014 jsme symbolicky vstoupili novoluním, které obzvlášt podpuruje naši touhu po změne a novém živote. Evokuje začátky a dává příležitost opustit vše staré a otevřít se novému.

Pro většinu z nás ale změna nepřijde ze dne na den. Každý rok prožijeme euforii nového začátku, pak ale pomalu sklouzneme do starých známých kolejí.  Abychom tento rok změnili to, co změnit chceme, potřebujeme nejen vědět, co a jak je třeba dělat, aby ke změně došlo, ale potřebujeme k tomu i čas a podporu lidí, kteří se snaží o totéž, co my. Lidí, kteří nás podpoří v momentě, kdy bychom jinak naše snahy vzdali a sklouzli zpět do známých emocií, spůsobu myšlení a života.

Je dokázáno, že trvá 40 dnů, aby se nové návyky ustálily. A také, že síla síla skupiny , ať už při meditaci nebo v jakémkoli jiném snažení , přináší energii, která nejen umocňuje intenzitu toho, na čem pracujeme , ale zrychluje i celkový proces. Proto je program Tak, a začínám žít! programem pro skupinu a trvá 40 dní.

Co Vas čeká během těchto 40 dnů čeká?

Za pomoci technik EmoTrance (Emocionalní Transformace, www. emotrance.sk), EFT (Technika Emocionální svobody), vědomé práce s myslí, myšlenkovými koncepty a řízených meditací pročistíme a odstraníme z našeho fyzického a energetického systému staré, tíživé a nefunkční myšlenkové programy, koncepty, rozdhodnutí a prožitky. Naučíme se porozumět svým emocem a pracovat s nimi tak, aby nás více neovládali. Naučíme se vnímat energii vlastního těla, pracovat s ní a používat ji v náš prospěch. Naučíme se, jak si z naší mysli udělat spojence a přítele. Naučíme se, jak najít a pracovat s bloky, které nám brání ve vytváření života, jaký chceme žít. A to nejdůležitejší – naučíme se vážit si sami sebe, uvolnit minulost a vytvářet svou vlastní přítomnost a budoucnost.

Tato 5 týdenní série na sebe navazujících seminářů je zaměřena na 5 nejdůležitějších oblastí v životě každého člověka:

Zdraví a sebevědomí , vztahy, peníze a hojnost, práce a kreativita  a kdo jsem a kam kráčím.

Jak program probíhá:

Skupina se setkává v průběhu 5 týdnů ve stejný den v týdnu. Semináře obsahově na sebe navazují . Celý program trvá 40 dní. Mezi setkáními účastníci pracují na speciálně připravených cvičeních , aby se umocnilo a rozšířilo působení toho, co se nám podařilo pročistit během večerního setkání. Semináře jsou vysoce intenzivní, zaměřeny na osobnostní rozvoj každého účastníka .

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 5 čtvrtků po sobě od 18 do 21 h*, začátek 30. ledna 2014, konec cyklu 6. března 2014
Cena cyklu: 2 800,- Kč
PŘIHLÁSIT

MIROSLAVA MARTIŠOVÁ
vystudovala Filozofickou fakultu Komenského v Bratislavě. Studiu a práci v oblasti energetické psychologie sa věnuje 9 let. V roce 2010 získala členství v přestižní Britské Nadaci Siderius jako terapeut a lektor pro EmoTrance s medzinárodní působností. V roce 2011 sa stala členkou Asociace pro Meridiánové a Energetické Terapie (The AMT), Velká Británie.