Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Úvod do andělské terapie

Večerní andělský seminář – úvod do andělské terapie 
lektor Diana Freiová

Seminář je určen všem, kteří chtějí žít svůj život s radostí a uvědoměním a přijmout andělskou pomoc ve svém životě.

Během tohoto večera se účastníci mohou dozvědět, jak nám pomáhají andělé, jak využít andělskou pomoc v každodenním životě a při péči o rodinu; jak pracovat s andělskou energií a jak rozpoznat andělské vedení. V rámci semináře se účastníci pomocí meditace spojí se svými anděly strážnými. Toto úvodní setkání klade důraz na seznámení účastníků se základními prvky andělské terapie.

Co je to andělská terapie a komu je určena?

Andělská terapie je velmi účinný a bezpečný způsob, jak se uzdravit ze strachu nebo jiných citových bloků. Pomůže vám přijímat andělské vedení, naplňovat vaše životní poslání, vyřešit nejrůznější záležitosti ve vašem životě i vyléčit vaše tělo.

Základem pro andělskou terapii je akceptování pravdy, že každý z nás má svého průvodce, který je právě teď s námi a šeptá nám milující poselství, která nám mohou pomoci s každou oblastí života. Andělská terapie vám může pomoci navázat spojení s andělem strážným, s anděly a archanděly, uvědomit si, jakým způsobem s vámi andělé komunikují a pomoci přijmout jejich poselství. Andělé, kteří nás obklopují, se řídí univerzálním zákonem svobodné vůle, což znamená, že bez vašeho svolení nemohou zasahovat do života.

Ačkoli andělská terapie není klasickým druhem terapie, spojení s anděly a přijímání jejich poselství má zaručený terapeutický účinek.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: 20. září 2013 18:00 – 21:00 h
Příspěvek: 333,- Kč
PŘIHLÁSIT
Minimální počet přihlášených pro otevření semináře jsou 3 lidé. Hlaste se prosím nejpozději den předem.

MGR. DIANA FREIOVÁ, andělský terapeut a kouč techniky Inteligence srdce

Diana se věnuje osobnímu růstu více než 15 let. Kromě tradičního vzdělání – VŠ v oborech jihoevropská studia, politologie a sociální antropologie – absolvovala různé výcviky se zaměřením na komunikaci, osobnostní rozvoj a alternativní způsoby léčení. To, co jí nejvíce oslovilo během dlouhých let „hledání“ a to, co ji nejvíce naplňuje, je komunikace s anděly pomocí Andělské terapie a koučink metodou Inteligence srdce. Diana je lektorkou vlastního konceptu Andělské kruhy srdce /Angel Heart Circles/. Stále se vzdělává.