Get Adobe Flash player
Chcete dostávat informace o našich aktivitách?

Vánoční setkání s mým andělem strážným

Vánoční setkání s mým andělem strážným
lektorka Diana Freiová

Cílem prožitkového setkání je pomoci účastníkům navázat spojení se svým strážným andělem. Dozvíte se, kdo jsou andělé a jak nám pomáhají. Odhalíte, jakým způsobem k Vám strážce promlouvá a který je Váš primární komunikační kanál, skrze který dostáváte zprávy od svého světelného ochránce. Naučíte se, jak využívat andělskou pomoc v každodenním životě a při péči o rodinu. Součástí prožitkového setkání jsou hry a meditace.

Toto setkání je koncipováno v souladu s prvky tzv. andělské terapie.

Co je to andělská terapie a pro koho je určena?

Andělská terapie je velmi účinný a bezpečný způsob, jak se uzdravit ze strachu nebo jiných citových bloků. Pomůže Vám přijímat andělské vedení, naplňovat Vaše životní poslání, vyřešit nejrůznější záležitosti ve Vašem životě i vyléčit Vaše tělo. Základem pro andělskou terapii je akceptování pravdy, že každý z nás má svého průvodce, který je právě teď s námi a šeptá milující poselství, která nám mohou pomoci s každou oblastí života. Andělé, kteří nás obklopují, se řídí univerzálním zákonem svobodné vůle, což znamená, že Vám bez Vašeho svolení nemohou zasahovat do života. Ačkoli andělská terapie není klasickým druhem terapie, spojení s anděly a přijímání jejich poselství má zaručený terapeutický účinek.

Kde: NOVÁ PLANETA, Nad Královskou oborou 220/33, Praha 7 Letná
Kdy: v pátek 6. prosince 2013** 18:00 – 21:00 h
Příspěvek: 333,- Kč
PŘIHLÁSIT

MGR. DIANA FREIOVÁ, andělský terapeut a kouč techniky Inteligence srdce


Diana se věnuje osobnímu růstu více než 15 let. Kromě tradičního vzdělání – VŠ v oborech jihoevropská studia, politologie a sociální antropologie – absolvovala různé výcviky se zaměřením na komunikaci, osobnostní rozvoj a alternativní způsoby léčení. To, co jí nejvíce oslovilo během dlouhých let „hledání“ a to, co ji nejvíce naplňuje, je komunikace s anděly pomocí Andělské terapie a koučink metodou Inteligence srdce. Diana je lektorkou vlastního konceptu Andělské kruhy srdce /Angel Heart Circles/. Stále se vzdělává.